Szkolenia z LinkedIn

Marketing i sprzedaż w dotychczasowej, tradycyjnej formie to dziś za mało, by zwiększać efektywność i przychody firmy. Świat zdecydowanie przyspiesza, digitalizuje się, a nowoczesne narzędzia wspierają dotychczasowe metody działania. LinkedIn to jedna z dróg, która pomoże Twojej organizacji przenieść działania na wyższy poziom. Jestem praktykiem i pomogłam wdrożyć programy Social Selling i Employee Advocacy, firmom z różnych branż.

KORZYŚCI ZE SZKOLENIA DLA FIRM B2B

LinkedIn będzie zintegrowany z ogólną strategią rozwoju biznesu i marketingu

W firmie pracownicy będą mieć szersze zrozumienie wobec wartości z wykorzystania
LinkedIn

Zespół będzie wiedzieć, jak budować sieci kontaktów biznesowych

Pracownicy i zarządzający będą mieć większą świadomość z konsekwentnego budowania
marki

Generowanie potencjalnych leadów sprzedażowych stanie się coraz bardziej skuteczne

SZKOLENIA DLA FIRM

Podczas moich szkoleń pomagam firmom zrozumieć i wykorzystać LinkedIn do szybszego osiągania celów biznesowych. Szkolę zespoły handlowe, marketingowe i HR-owe, pokazując jak Social Selling oraz Employee Advocacy może im pomóc w realizacji zadań.

SZKOLENIA Z SALES NAVIGATOR

Pokaże Twoim handlowcom  strategie, które pozwolą szukać klientów i firm w Sales Navigator. Chcesz rozwinąć działania w prospectingu, łatwiej znajdować potencjalnych klientów? Uczę, jak wykorzystywać Sales Navigator skutecznie, jako praktyk i jako stały użytkownik tego narzędzia!

SZKOLENIA SOCIAL SELLING
I EMPLOYEE ADVOCACY

Szukasz skutecznego szkolenia z Social Selling i chcesz zaangażować pracowników w działania na LinkedIn? Dobrze trafiłeś! Przeszkoliłam wiele zespołów i pracowników. Doradzam jako 100% praktyk. Przerobiłam wiele różnych sytuacji, praktycznie doradzam!

SESJE INSPIRACYJNE

Nie ma rzeczy, której nie wiem o LinkedIn, możesz zadać mi każde pytanie. Używam tego medium społecznościowego od lat. Śledzę zmiany, wciąż analizuję działania i stale na nim pracuję.

JAK SKUTECZNIE PROWADZIĆ DZIAŁANIA MARKETINGOWE NA LINKEDIN?

Szkolenie dla działu marketingu polegają na wyjaśnieniu, jakie działania wizerunkowe prowadzić na LinkedIn na stronie firmowej. Jak działania marketingowe wpływają na postrzeganie firmy oraz jak mogą wspierać sprzedaż, aby łatwiej pozyskiwali klientów, a może klienci sami Was odnajdą?

TERAZ CZAS NA TWÓJ KROK

Chcesz rozpocząć współpracę ze mną? Zapraszam do kontaktu.

FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

CZY NASZA FIRMA POTRZEBUJĘ BYĆ OBECNA W SOCIAL MEDIACH?

Zastanawiasz się czy Twoja firma powinna pojawić się w social mediach? A jeśli Twoi klienci już są na LinkedIn, to czy Ty możesz sobie pozwolić, by Cię tam nie było? A może działania prowadzi konkurencja? Wyróżnij się! Na LinkedIn można angażować pracowników z różnych działów. Jakie korzyści mogą mieć poszczególne zespoły?

 marketing – budowanie pozytywnego wizerunku, prowadzenie działań marketingowych przy niskim budżecie

 sprzedaż – możliwość generowania potencjalnych szans sprzedażowych

 hr – budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy, wpływ na przyciąganie nowych „talentów” oraz angażowanie obecnych pracowników

Portale społecznościowe są sieciami połączeń pomiędzy osobami, dopiero w miarę ich rozwoju pojawiła się możliwość zakładania stron firmowych i prowadzenia działań przez organizacje. To oznacza, że platformy zawsze będą promowały bardziej działania personalne. Jak to wykorzystać do rozwoju firmy? Przygotować strategię działań na profilu firmy i wesprzeć ją działaniami zespołów. Zaproszenie pracowników do budowania swojego eksperckiego wizerunku na LinkedIn, może wpływać na budowę rozpoznawalności marki firmy, jej Employer Branding oraz szerszy zasięg produktów. Zbudowanie profesjonalnego programu Employee Advocacy przekłada się na realny wzrost sprzedaży.

Zarówno firmy oferujące swoje usługi w sektorze B2B jak i B2C, mogą wykorzystać technikę Social Selling, czyli prowadzenia działań sprzedażowych przez media społecznościowe, a szczególnie przez LinkedIn.

Na moim szkoleniu uczę jak dotrzeć do osób decyzyjnych, jak tworzyć interesujące ich treści oraz prowadzić inne działania, mające za zadanie doprowadzenie do sprzedaży. Wystarczy darmowe konto na LinkedIn. Wyjaśniam, że działania na LinkedIn dotyczą 4 filarów, to budowanie profesjonalnego wizerunku, tworzenie treści, budowanie zaangażowania oraz mierzenie i monitorowanie wyników.

Szkolenie z LinkedIn jest dla każdej firmy, która chce dołączyć kanał mediów społecznościowych do prowadzonych przez siebie działań. Ten serwis pomoże Ci wesprzeć skuteczność działu sprzedaży, marketingu, ale również HR.
To nie jest jedyny i wystarczający sposób. To kolejny element, który powinien się znaleźć w Twojej strategii, by firma nie odstawała od konkurencji.
Podpowiem Ci jak zrobić to skutecznie i nie tracić czasu na błędy, które popełniło wiele firm.

Sales Navigator to płatne narzędzie przygotowane dla profesjonalistów sprzedaży na LinkedIn, które pozwala na szybszą i bardziej efektywne wyszukiwania  potencjalnych klientów i osób decyzyjnych, poprzez korzystanie z zaawansowanych opcji i filtrów.

Sales Navigator występują w 3 wersjach Professional, Team i Enterprise.
Polecam wersję Professional dla pojedynczych osób, opcję Team dla zespołów ,gdyż można jeszcze łatwiej monitorować prowadzone działania oraz zintegrować z CRM. Enterprise to prowadzenieaawansowanych działań dla dużych organizacji.

W zależności od wybranej formuły mogę skompilować tematy i przedstawić je na jednym szkoleniu lub podzielić je na kilka etapów, dając czas uczestnikom na wprowadzenie zmian po każdej sesji oraz sprawdzenie efektów.
Różnego rodzaju rozwiązania sprawdzają się w zależności od grupy uczestników: czy są w stanie poświecić cały 1-2 dni, czy potrzebują mieć również czas na pracę w danym dniu.
Jestem elastyczna i dopasowuję się do potrzeb klientów. Moje warsztaty zawsze opierają się na przykładach z grupy docelowej klienta. Po warsztatach udzielam merytorycznego wsparcia i umawiam się na konsultację pomagające wdrożyć Social Selling i Employee Advocacy krok po kroku.

Swoje szkolenia prowadzę zarówno w formie zdalnej jak i na żywo.
Chwilowo z powodu covid19 i wprowadzonych obostrzeń możliwe są jedynie sesje  zdalne.

Napiszcie do mnie, a ustalimy Wasze cele i potrzeby, zakres szkolenia, liczbę uczestników i termin. Przed szkoleniem zawsze przeprowadzam audyt i wysyłam anonimową ankietę, aby zbadać potrzeby poszczególnych uczestników warsztatu.