Mam jedno podstawowe założenie – marketing musi napędzać sprzedaż.

Jestem związana z marketingiem B2B i sprzedażą od kilkunastu lat. Bazując na swoim doświadczeniu przeprowadzam audyty marketingowe, przygotowuję strategię marketingową i contentową, optymalizuję działy marketingu i pomagam wdrożyć skuteczną strategię wraz z planem działania, wykorzystując nowoczesną sprzedaż i narzędzia marketingowe.

Marketing B2B, zwłaszcza w branżach przemysłowych,  nie ma przede mną tajemnic.

Co mnie wyróżnia?

Jestem marketingowcem i 100% praktykiem. Poznałam i wciąż poznaję sektor przemysłowy. Nie ma dla mnie trudnych branż czy produktów.

Współpracuję z producentami, dystrybutorami i firmami inżynieryjnymi, pomagając im budować silniejsze relacje oparte na zaufaniu. Korzystam ze sprawdzonych strategii i taktyk marketingu przemysłowego, aby generować wysokiej jakości leady, które zamieniają się w możliwości sprzedaży.

Marketing przemysłowy

Działasz w branży przemysłowej i potrzebujesz wsparcia? Przeprowadzam konsultacje, audyt, wspieram i przygotowuje strategie marketingowe i contentowe oraz pomagam poukładać procesy marketingowe w działaniach firmy.

Szkolenia z LinkedIn

Marketing bez nowoczesnych narzędzi to dziś zdecydowanie za mało. Jednym z nich jest LinkedIn. Jeśli działasz w branży B2B i jeszcze nie działasz na tym portalu, zapraszam na moje szkolenie

Szkolenia Sales Navigator

Chcesz wiedzieć jak prowadzić zaawansowane działania wyszukiwania i prospectingu na LinkedIn. Jak tworzyć całe listy osób decyzyjnych i potencjalnych klientów oraz nimi zarządzać zamiast działać pojedynczo. To szkolenie jest dla Ciebie.

+ 7 tys. h
na sali szkoleniowej
+ 1 500
przeszkolonych osób
+ 120
konsultacji

Jestem inicjatorem spotkań LinkedInLocal w Poznaniu. Jestem akredytowanym gospodarzem LinkedIn Local. Pierwsze spotkanie społeczności poznańskiej odbyło się w czerwcu 2018 r. Od tego momentu organizuję spotkania cyklicznie, na które przychodzi około 100 – 140 osób. Od samego początku przy organizacji tych spotkań towarzyszy mi Beata Ratajczak. To właśnie dzięki tak wspaniałym ludziom, którzy wspierają mnie w organizacji tych wydarzeń LinkedIn Local w Poznaniu tak prężnie działa. Relacje z poprzednich edycji można znaleźć na grupie Spotkania Local Poznań, która znajduje się na LinkedIn.

Chcesz przyjść na LinkedIn Local? A może chcesz zostać prelegentem? Sprawdź terminy spotkania tutaj lub wyślij do mnie wiadomość.