O mnie

o mnie Aga

Mam jedno podstawowe założenie - marketing musi napędzać sprzedaż

Kim jestem i czym się zajmuję?

Jestem marketingowcem B2B i profesjonalnym szkoleniowcem LinkedIn oraz Sales Navigator. To, co bardzo mnie wyróżnia, to holistyczne podejście do LinkedIn, łączę różne działania z marketingiem i sprzedażą. Prowadzę zaawansowane szkolenia z LinkedIn, pomagam zrozumieć działania prospectingowe z wykorzystaniem LinkedIn i Sales Navigator. Szczególnie wyróżnia mnie wiedza na temat marketingu w firmach przemysłowych i tzw. trudnych branżach.

Na co dzień wspieram różnych przedsiębiorców, firmy, klientów indywidualnych w zakresie marketingu B2B i ogólnie mówiąc LinkedIn oraz Sales Navigator.

Zgłaszają się do mnie osoby, które potrzebują dokonać w firmie zmian związanych z marketingiem, chcą wprowadzić nowe działania lub takie, które chcą, aby uporządkowała do tej pory prowadzone aktywności.

Wybierając kogoś do współpracy, prawdopodobnie analizujesz lub przeglądasz czyjeś działania. Zapoznaj się z moją krótką historią, a dowiesz się, dlaczego uważam się za praktyka i jakie mam podejście do marketingu B2B.

Jak to wszystko się zaczęło?

Pracowałam zawodowo na etacie, w różnych firmach, zarówno po stronie sprzedaży i marketingu B2B. To doświadczenie sprawiło, że obecnie łatwiej mi zrozumieć osoby, które pracują na etacie. Przez wiele lat poznałam wiele branż przemysłowych, odwiedziłam wiele zakładów produkcyjnych, dzięki temu mam duże doświadczenie, jak takie przedsiębiorstwa wyglądają od środka. Do tej pory zetknęłam się z takimi gałęziami przemysłu jak na przykład: robotyka, automatyka, przemysł stalowy, drzewny, meblarski, elektromaszynowy, chemiczny, szklarski, elektrotechniczny, budowa maszyn, spożywczy, kosmetyczny, itp.

Co na pewno mnie wyróżnia?

Jestem obserwatorem oraz wnikliwym słuchaczem. Wciąż poznaje różne style sprzedaży, zachowania klientów, przedsięwzięcia marketingowe, analizuję i wyciągam różne wnioski. Zbieram doświadczenia, uczę się i wyciągam wnioski, aby być jeszcze lepszym doradcą.

Staram się wnikliwie pochylać nad sytuacją każdego klienta w sposób indywidualny, dlatego stawiam na współpracę i otwartość w prowadzonych działaniach. Starannie przygotowuję się do swoich szkoleń oraz audytów marketingowych. Dokładnie zapoznaję się z daną branżą, poszukuję szerokiego spektrum informacji, aby móc skutecznie wykonywać moje zadania i być jak najbardziej pomocną.

Pomogłam wielu przedsiębiorcom i klientom indywidualnym.

Zaufaj mi! 

CO MNIE WYROŻNIA?

Wyróżnia mnie 100% praktyka. Wiedza na temat marketingu B2B. Wiedza na temat sprzedaży. Praca z trudnymi, wymagającymi branżami.

MARKETING PRZEMYSŁOWY

Lubię pracę w trudnych przemysłowych, produkcyjnych branżach. Odwiedziłam wiele zakładów przemysłowych. Znam wiele produkcji od środka. Rozumiem funkcjonowanie różnych biznesów i sprawia mi to przyjemność. Dla mnie nie ma specyficznych branż.

SZKOLENIA Z LINKEDIN I SALES NAVIGATOR

Mam holistyczne podejście do LinkedIn i Sales Navigator. Uczę innych różnych metod docierania do klientów, ale także jak skutecznie prowadzić działania marketingowe i łączyć to ze sprzedażą. Na swoich szkoleniach pokazuje wiele innych narzędzi, metod pisania i skutecznie zaciekawiam nawet najbardziej zagorzałych przeciwników LinkedIn.

PRYWATNIE

Jestem mamą dwójki dzieci, kocham je nad życie!  Lubię jeździć na rowerze, bo wtedy czuję się wolna. Lubię się uczyć, czytam książki i te bardziej naukowe i te bardziej relaksacyjne. Wprowadzam miłą atmosferę podczas warsztatów, bo mam pozytywne nastawienie do świata. Poczucie humoru, optymizm, to coś, co mnie wyróżnia! Uważne słuchanie, brak oceniania są dla mnie w życiu bardzo ważne.

o mnie poznan 1

Jestem inicjatorem spotkań LinkedInLocal w Poznaniu. Jestem akredytowanym gospodarzem LinkedIn Local. Pierwsze spotkanie społeczności poznańskiej odbyło się w czerwcu 2018 r. Od tego momentu organizuję spotkania cyklicznie, na które przychodzi około 100 – 140 osób. Od samego początku przy organizacji tych spotkań towarzyszy mi Beata Ratajczak. To właśnie dzięki tak wspaniałym ludziom, którzy wspierają mnie w organizacji tych wydarzeń LinkedIn Local w Poznaniu tak prężnie działa. Relacje z poprzednich edycji można znaleźć na grupie Spotkania Local Poznań, która znajduje się na LinkedIn.

o mnie poznan 2

–>

REFERENCJE
klient1
Intuicja mnie nie zawiodła, gdy wybierałam szkoleniowca, do wdrożenia w Instytucie programu Employee Advocacy. Agnieszka to profesjonalista w każdym detalu. I rzeczywiście jest tak jak sama o sobie mówi, jeśli idzie o LI to nie ma pytania, na które nie znałaby odpowiedzi. 🙂 Znająca swoją wartość, kompetentna, o wysokich zdolnościach organizacyjnych, komunikatywna, bardzo konkretna i elastyczna, jednocześnie skromna i naturalna. Jestem przekonana, że to dopiero początek współpracy z Agą. Polecam z absolutnym przekonaniem.?
JOANNA ŚWIĄTEK

Kierownik ds. Marketingu i PR w Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ - ILiM

doradztwo marketingowe Poznań - opinie - referencje
Agnieszkę poznałem na szkoleniu z technik Social Selling oraz zaawansowanego użytkowania platformy LinkedIn. I wiecie co? W życiu jeszcze nie byłem na tak fajnym szkoleniu! Agnieszka jest absolutną profesjonalistką, która z łatwością potrafi przekazywać wiedzę w interesujący sposób. Pewność siebie, luz oraz indywidualne podejście do każdego uczestnika sprawiają, że automatycznie chce się jej słuchać, bo dzielenie się wiedzą jest jej pasją. Nagle okazało się, że jest jeszcze mnóstwo informacji, funkcji i użyteczności, o których nie miałem pojęcia, a moja przygoda z Sales Navigatorem dopiero się rozpoczyna. Jeśli tylko będę mieć sposobność wzięcia udziału w kolejnym szkoleniu prowadzonym przez Agnieszkę uczynię to z prawdziwą przyjemnością.
MACIEJ FEDOROWICZ

Marketing Specialist w Britenet

opinie - referencje Poznań
Ponieważ należę do grupy „opornych” i „odpornych” na social media, Agnieszka miała duże wyzwanie w zarażeniu mnie i całego zespołu tym „wirusem”. Co prawda od niedawna jesteśmy „zainfekowani” LinkedIn, ale patrząc na nasze działania myśle, ze jej się skutecznie udało. Wyglada nawet na to, ze to będzie postępować. Jeśli szukasz osoby, która od podstaw wyjaśni na czym polega social selling, zainspiruje do działania, a potem da pozytywnego „kopa” do działania to polecam kontakt z Agnieszką. „Impossible is nothing” i nawet w branży technologicznej, wśród inżynierów można wiele poprawić w kwestii wykorzystania LinkedIn do poszerzania sieci kontaktów biznesowych, budowania relacji, poprawy wizerunku i w końcu do poszerzania grona zadowolonych klientów. Jak to zrobić? Myślę, ze już wiesz kogo zapytać...
ADAM ADAMEK

Sales Team Leader - SECO/WARWICK Group