O mnie

o mnie Aga

Mam jedno podstawowe założenie - marketing musi napędzać sprzedaż

Jestem związana z marketingiem B2B i sprzedażą od kilkunastu lat. Bazując na swoim doświadczeniu przeprowadzam audyty marketingowe, przygotowuję strategię marketingową i contentową, optymalizuję działy marketingu i pomagam wdrożyć skuteczną strategię wraz z planem działania, wykorzystując nowoczesną sprzedaż i narzędzia marketingowe.

Zetknęłam się i stykam z wieloma przedsiębiorstwami zajmującymi się m.in. robotyzacją, automatyzacją, techniką podciśnieniową, maszynami CNC, produkcją okien, produkcją mebli, produkcją mięsa, opakowań i wieloma innymi.

To, co mnie przede wszystkim wyróżnia to wiedza o marketingu przemysłowym, wyspecjalizowany LinkedIn, działania Social Selling, Employee Advocacy oraz szeroki prospecting z pozyskiwania klientów z wykorzystaniem nowych narzędzi takich jak Sales Navigator.

Marketing B2B, zwłaszcza w branżach przemysłowych,  nie ma przede mną tajemnic.

CO MNIE WYROŻNIA?

Jestem marketingowcem i 100% praktykiem. Poznałam i wciąż poznaję sektor przemysłowy. Nie ma dla mnie trudnych branż czy produktów.

Współpracuję z producentami, dystrybutorami i firmami inżynieryjnymi, pomagając im budować silniejsze relacje oparte na zaufaniu. Korzystam ze sprawdzonych strategii i taktyk marketingu przemysłowego, aby generować wysokiej jakości leady, które zamieniają się w możliwości sprzedaży.

MARKETING PRZEMYSŁOWY

Działasz w branży przemysłowej i potrzebujesz wsparcia w marketingu? Uważasz, że Twój marketing kuleje? Przeprowadzam konsultacje, audyty, wspieram i przygotowuje strategie marketingowe i contentowe oraz pomagam poukładać procesy marketingowe w działaniach firmy. Szkolę pracowników z wiedzy o marketingu, tak, aby wszystkim łatwiej było zrozumieć zachodzące zmiany.

SZKOLENIA Z LINKEDIN

Marketing bez nowoczesnych narzędzi to dziś zdecydowanie za mało. Jednym z nich jest LinkedIn. Jeśli działasz w branży B2B i jeszcze nie korzystasz z tego serwisu społecznościowego, to zapraszam na moje warsztaty. Otrzymasz wiedzę od praktyka, jak handlowcy mogą sprytnie wykorzystywać LinkedIn do swojej pracy. Social Selling i edukacja pracowników – ambasadorów marek to moja specjalizacja.

SZKOLENIA SALES NAVIGATOR

Chcesz wiedzieć jak prowadzić zaawansowane działania wyszukiwania i prospectingu na LinkedIn? Jak skutecznie wyszukiwać firmy oraz klientów? Jak tworzyć listy osób decyzyjnych i potencjalnych klientów oraz nimi zarządzać, zamiast działać pojedynczo? Polecam Sales Navigator!

o mnie poznan 1

Jestem inicjatorem spotkań LinkedInLocal w Poznaniu. Jestem akredytowanym gospodarzem LinkedIn Local. Pierwsze spotkanie społeczności poznańskiej odbyło się w czerwcu 2018 r. Od tego momentu organizuję spotkania cyklicznie, na które przychodzi około 100 – 140 osób. Od samego początku przy organizacji tych spotkań towarzyszy mi Beata Ratajczak. To właśnie dzięki tak wspaniałym ludziom, którzy wspierają mnie w organizacji tych wydarzeń LinkedIn Local w Poznaniu tak prężnie działa. Relacje z poprzednich edycji można znaleźć na grupie Spotkania Local Poznań, która znajduje się na LinkedIn.

This is custom heading element

o mnie poznan 2