Szkolenia social selling linkedin i employee advocacy

Social Selling to nawiązywanie właściwych i wartościowych kontaktów dzięki mediom społecznościowym. Szkolenie z Social Selling wymaga kompleksowego przygotowania, dlatego warsztaty zawsze są dopasowane i szyte na miarę potrzeb klienta. Profesjonalne podejście do LinkedIn wymaga zrozumienia, dlatego warsztaty są rozbudowane o moduły, w których dokładnie są wyjaśnione poszczególne kwestie związane ze sprzedażą na LinkedIn. Nigdy nie prowadzę identycznych warsztatów, zawsze uwzględniam grupę docelową klienta.

CZY TE WARSZTATY SĄ DLA CIEBIE?

Warsztaty są wyjątkowe pod względem przygotowania merytorycznego i praktycznego dla wszystkich działów w firmach. Zarówno są poruszane obszary dotyczące wdrożenia sprzedawców, działu HR, działu marketingu, zaplanowania całego wdrożenia w połączeniu z zaangażowaniem pracowników. Bardzo często warsztaty social selling zazębiają się i rozszerzają o warsztaty z Employee Advocacy. Szczególnie wartościowe dla handlowców, którzy chcą poznać nowe możliwości docierania do swoich klientów, dla działu marketingu, którzy chcą łączyć działania marketingowe ze sprzedażą. Warsztaty są wartościowe dla całej Twojej firmy.

ZAWARTOŚĆ SZKOLENIA

Warsztaty są dedykowane i wyjątkowe dla każdej firmy pod względem tematycznym. Dopasowuję tematykę tak, aby uczestnicy wyciągnęli dla siebie, jak najwięcej praktyki. Po warsztatach proponuję ścieżkę dodatkowych spotkań, tak aby pracownicy mieli możliwość konsultowania swoich działań. Dodatkowo oferuję stałą opiekę projektową polegającą na cyklicznych spotkaniach motywujących.

OD CZEGO ZACZYNAM WSPÓŁPRACĘ?

Każde warsztaty zaczynają się od określenia potrzeb klienta oraz uczestników, jaki cel firma chciałaby uzyskać dzięki social selling? Dlatego jeszcze przed warsztatami wspólnie omawiamy cały proces. Zachęcam także uczestników do wypełnienia krótkiej ankiety, w której można przedstawić swoje indywidualne kwestie związane z LinkedIn, dzięki czemu odpowiadam na prawdziwie interesujące obszary. Bardzo często sugeruję zorganizowania spotkania, które jest krótkim wprowadzeniem do warsztatów. Pamiętaj, że to ma być 100% korzyść dla Ciebie!

JAKIE SĄ ETAPY WARSZTATÓW W SOCIAL SELLING LINKEDIN?

Wstęp – krótkie spotkanie wyjaśniające, na czym polega wdrożenie projektu social selling i jak ważne jest zrozumienie, na czym polega używanie LinkedIn, jakie korzyści daje LinkedIn, nie tylko pod kątem technicznym, ale w holistycznym słowa tego znaczeniu.

  • Moduł 1 – Dlaczego social selling jest potrzebny? Jakie są nowe kanały pozyskiwania klientów? Dlaczego LinkedIn w działaniach handlowców B2B jest tak ważny? Jakie korzyści płyną dla firmy z wykorzystania social selling?
  • Moduł 2 – Jak zbudować profil handlowca na LinkedIn? Jakie są dobre profile pracowników? Co robić, aby być bardziej zauważanym? Bardziej dostrzeganym przez innych?
  • Moduł 3 – Jak zbudować sieć wartościowych kontaktów? Jak wysyłać wiadomości, które nie będą odstraszać klientów? Jak ten proces poukładać w firmie z obecnymi działaniami handlowców? Jak budować relacje?
  • Moduł 4 – Jak zbudować strategię komunikacji na LinkedIn? Dlaczego posty odgrywają spore znaczenie w docieraniu do klientów? Jak handlowcy mogą tworzyć posty? Jaka jest rola marketingu w social selling?
  • Moduł 5 – Jak prawidłowo wdrożyć projekt w firmie? Jakie czynności wykonywać, aby wprowadzić LinkedIn do firmy? Jakie rutynowe czynności mają wykonywać pracownicy na LinkedIn. Cała strategia LinkedIn w firmie w oparciu o poszczególne działy.

Dowiesz się:

  • jakie używać narzędzia na LinkedIn, aby ułatwić sobie pracę
  • dlaczego ważne jest zaangażowanie osób decyzyjnych
  • o zasadach dobrej polityki mediów społecznościowych
  • jak mierzyć skuteczność prowadzonych działań

KORZYŚCI Z WDROŻENIA PROJEKTU SOCIALL SELLING W FIRMIE?

Na rynku istnieje wiele różnych szkoleń dotyczących social selling. Korzyścią dla Ciebie ma być przede wszystkim praktyka oraz gotowość Twojego zespołu do działania. Pomyśl, co taki warsztat faktycznie ma dać Twoim pracownikom? Jeśli stawiasz nie tylko na teorię, to zdecydowanie warto zainwestować w taki projekt, który będzie dłuższy, ale skuteczny. Zaoszczędzisz sporo czasu na szukanie kilku rozwiązań. Możesz być pewien, że otrzymasz pakiet takiej wiedzy, która przerośnie Twoje oczekiwania. Ode mnie zyskasz stałe wsparcie oraz 100% moje zaangażowanie. Przekonaj się!

DODATKOWO ZYSKUJESZ

Stałe wsparcie – po szkoleniu każdy z uczestników może zwrócić się z pytaniami dotyczącymi używania LinkedIn, Sales Navigator, a nawet często przeprowadzam mini audyt zmian naniesionych na profilu osobistym,
Materiały – liczne prezentacje, przykłady pisania postów, jak pisać wiadomości itp., każdy uczestnik otrzymuje ode mnie gratis.
Poczucie humoru – niestety czasami sypię tzw. “sucharami”, ot czasami trzeba rozładować atmosferę na szkoleniu.
Zapytaj o ofertę dla swojej firmy na temat wdrożenia całego procesu Social Selling.

TERAZ CZAS NA TWÓJ KROK