Konsultacje marketingowe

Jeżeli pragniesz rozwijać swój biznes i przenieść go na wyższy poziom, a jednocześnie podejmowane działania marketingowe nie przynoszą oczekiwanych efektów, doświadczony konsultant marketingowy pomoże znaleźć najlepsze rozwiązania. Zamiast podejmować działania po omacku i wydawać budżet marketingowy tam, gdzie nie ma klientów, poznaj taktyki, które sprawią, że zrealizujesz swój cel. Nazywam się Agnieszka Wnuk, przeprowadziłam blisko 150 konsultacji i z przyjemnością rozwiążę Twoje problemy marketingowe.

DORADZTWO MARKETINGOWE DLA FIRM

Doradca marketingowy jest osobą, która może pomóc, jeśli:

 • nie wiesz, jak poukładać działania marketingowe,
 • czujesz się przytłoczony wielością narzędzi reklamowych,
 • rozważasz nowy pomysł na biznes,
 • budżet marketingowy nie przekłada się na zyski,
 • czujesz, że utknąłeś w martwym punkcie z marketingiem.

Doświadczony konsultant marketingowy jest w stanie ocenić szanse i zagrożenia w dotychczasowej strategii oraz zaproponować rozwiązania, które pozwolą pójść do przodu.

WSPARCIE MARKETINGOWE SPRZEDAŻY

Konsultacje marketingowe mają na celu:

 • analizę dotychczasowych działań,
 • sprawdzenie skuteczności strategii,
 • badanie konkurencji,
 • budowę lejków sprzedażowych,
 • określenie grupy docelowej,
 • znalezienie efektywnych rozwiązań.

Doradca marketingowy pomoże zwiększyć widoczność marki wśród klientów realnie zainteresowanych określonymi towarami lub usługami, a to w efekcie ma wygenerować większą sprzedaż.

KORZYŚCI Z KONSULTACJI MARKETINGOWYCH

Konsultacje biznesowe to zysk w postaci:

 • wiedzy na temat najbardziej efektywnych działań sprzedażowych,
 • optymalizacji strategii marketingowej,
 • obniżenia kosztu pozyskania klienta,
 • zwiększenia efektywności prowadzonych kampanii.

STRATEGIA SOCIAL MEDIA MARKETING

Strategia obecności w mediach społecznościowych stanowi nieodłączny element planu marketingowego każdego przedsiębiorstwa. Choć mogłoby się wydawać, że przedsiębiorstwa zajmujące się robotyzacją, automatyzacją, produkcją mięsa czy okien nie znajdą odbiorców wśród użytkowników social mediów, w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Wyspecjalizowany LinkedIn to kanał, który handlowcy mogą sprytnie wykorzystywać w swojej pracy celem zdobycia nowych, potencjalnych klientów. Aż 25% użytkowników sieci używa LinkedIn. To 4,1 mln Polaków, a to sprawia, że dystans pomiędzy firmą a potencjalnym odbiorcą jeszcze nigdy nie był tak mały. Działania na LinkedIn i budowanie zaufania poprzez relacje to metoda znacznie skuteczniejsza niż nachalny marketing i namawianie do zakupu. Liczne przykłady działań marketingowych z wykorzystaniem social mediów pokazują, że jest to sposób, który pozwala osiągnąć znaczącą przewagę nad konkurencją.
Jednocześnie potencjał social media marketingu na LI jest jeszcze nie w pełni uświadomiony. Konsultant marketingowy jest w stanie przedstawić najbardziej skuteczne i aktualne taktyki marketingowe, których dotąd działy sprzedaży nie uwzględniały.

Ile kosztuje strategia marketingowa?

Cena strategii marketingowej zależy od wielu czynników. Na koszt ma wpływ specyfika prowadzonego biznesu (branża, grupa docelowa, otoczenie konkurencyjne), ale przede wszystkim cel i narzędzia wykorzystywane do jego osiągnięcia. Ponieważ nie ma dwóch identycznych biznesów i założeń, trudno określić w tym miejscu sztywny cennik. W oparciu o przesłane zapytanie i analizę potrzeb oraz oczekiwań, można wstępnie ustalić niezbędny budżet. Jednocześnie warto podkreślić, że wydatki na działania marketingowe nie powinny być traktowane jako koszt, a inwestycja. Dobrze zaplanowana taktyka marketingowa prowadzi do samofinansowania kampanii marketingowej i generuje zyski dla firmy na wielu płaszczyznach.

Marketing konsultant Agnieszka Wnuk

Zapraszam na konsultacje indywidualne z marketingu. Jako ekspert z kilkunastoletnim doświadczeniem przeprowadzam konsultacje i rozwiązuję problemy marketingowe firm. Spędziłam na sali treningowej ponad 7 tysięcy godzin, a pozytywne opinie osób, które skorzystały z konsultacji pokazują, że to, co robię, naprawdę działa. Skupiam się na realnych i mierzalnych wynikach. Specjalizuję się w branżach przemysłu ciężkiego, ale nie tylko. Działania marketingowe w usługach również nie są mi obce.

Konsultacje marketingowe Poznań - jak zamówić?
1.Skontaktuj się ze mną i opisz możliwie jak najdokładniej, jaki problem marketingowy chcesz rozwiązać, w jakich obszarach potrzebujesz pomocy.
2.Zajmę się analizą sytuacji Twojej firmy i w ciągu kilku dni wrócę do Ciebie, by szczegółowo ustalić zakres i cel naszej współpracy.
3.Wspólnie ustalamy termin konsultacji oraz kanał, przez które będą się one odbywały (telefon, wideokonferencja).
4.Opłacasz FV w uzgodnionym terminie.
5.Przystępujemy do działania!

Konsultacje marketingowe Poznań - dzięki moim konsultacjom zyskasz plan stworzony z myślą o specyfice Twojej firmy, krytyczną ocenę dotychczasowych działań, wiedzę, która pozwoli rozwijać się Twojej firmie oraz poznasz taktyki marketingowe pozwalające zwiększać sprzedaż.
Nie wahaj się, bo tu niczego nie możesz stracić, a wiele możesz zyskać. Potrzebujesz wsparcia w działaniach marketingowych? Zatem skontaktuj się ze mną!

Nie tracić czasu na testowanie rozwiązań.

Uniknąć błędów popełnianych w procesie nauki.

Zwiększyć efektywność podejmowanych działań.

Przyspieszyć moment odniesienia sukcesu.

Korzystać z nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań marketingowych.

TERAZ CZAS NA TWÓJ KROK