Webinary i Warsztaty strategiczne

WEBINARY AGNIESZKA WNUK – DZIELE SIĘ PRAKTYCZNĄ WIEDZĄ, KTÓRA CIĘ ZAINSPIRUJE!

Jeżeli prowadzisz firmę, ale masz wrażenie, że potrzebna jest nowa strategia przedsiębiorstwa, impuls, który wniesie nowe spojrzenie na sprawy, a także potrzebujesz dodatkowych kompetencji u swoich najważniejszych managerów, warsztaty strategiczne to pierwszy krok do tego, by przyjrzeć się działaniu firmy z nowej perspektywy. Zapraszam na warsztaty, w czasie których właściciele, zarząd i kierownicy działów wspólnie wyznaczą długoterminowe cele, wizję oraz misję firmy, będą mieli możliwość krytycznego spojrzenia na bieżącą sytuację firmy, sposób działania oraz konkurencję. Jako doświadczony trener i praktyk w zakresie marketingu pomogłam setkom firm, prowadząc warsztaty strategiczne, zapraszam również Ciebie do skorzystania z moich usług.

AKTUALNE WEBINARY

Zapraszam do zapoznania się z moimi warsztatami. Organizuję warsztaty i szkolenia dla firm, podczas których stawiam przede wszystkim na praktyczne aspekty. Zapytaj o warsztaty z LinkedIn, Social Selling, Employee Advocacy i Sales Navigator!

11

SALES NAVIGATOR W PRAKTYCE

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE ONLINE 25 KWIETNIA 2024 

Prowadzę indywidualne warsztaty szkoleniowe, konsultacje, a także szkolenia LinkedIn.

10

KOLEJNE WEBINARY WKRÓTCE

Zapisz się na listę i nie przegap żadnego webinaru!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Akceptuję

Zapisz się i otrzymaj powiadomienie o nadchodzących webinarach!

Strategia w firmie – dlaczego jest ważna?

W firmie najważniejszy jest plan. Od tego, czy będzie dobry, zły, realizowany bądź nie, zależy sukces komercyjny rozumiany jako zdobycie przewagi nad konkurencją. Jednak często tego uporządkowanego planu po prostu nie ma. Strategia firmy jest mglistą wizją, a przez to realizacja celów nie będzie możliwa, bo każdy z kluczowych pracowników może ją rozumieć odmiennie i prowadzić działania oderwaniu od innych jednostek organizacyjnych. Warsztaty strategiczne umożliwiają stworzenie wizji przyszłości firmy, nazwanie jej celów oraz dobranie metod ich realizacji.

Warsztaty strategiczne Poznań - cele

Podczas warsztatów tworzona jest mapa drogowa, która ma pokazać ścieżki do sukcesu, ale również martwe zaułki. Ma być planem, za pomocą którego przedsiębiorstwo osiągnie rozwój i zdefiniowany wcześniej cel. Warsztaty strategiczne – w zależności od profilu firmy, struktur organizacyjnych – przybierają różne formy. Różny jest także dokument końcowy, w którym opisany jest plan działania. Zdarza się, że w efekcie warsztatów powstaje obszerny dokument, który ma formalny charakter, czasem ma postać hasłową, tabelaryczną, w której zawarte są najistotniejsze pomysły, które mają być rozwijane.

Strategia firmy – fundamenty

Nowa strategia w firmie jest tworzona w oparciu o:

  • analizę dotychczasowej sytuacji przedsiębiorstwa,
  • ocenę otoczenia rynkowego, w tym konkurencji,
  • wytyczenie nowych kierunków działań,
  • delegowanie zadań na pracowników wyposażonych w kompetencje strategiczne.

Warsztatowa forma warsztatów sprzyja swobodnej wymianie pomysłów, stymuluje kreatywność uczestników. Warsztaty strategiczne dają znacznie lepsze efekty niż samodzielne opracowywanie strategii w firmie.

Warsztaty strategiczne z Agnieszką Wnuk

Jako doświadczony trener i praktyk opracowałam autorską metodę prowadzenia warsztatów strategicznych, która może być zastosowana do różnego rodzaju przedsiębiorstw. Największy nacisk kładę na analizę działań marketingowych, dlatego podczas warsztatów poruszamy takie kwestie jak:

  • źródła pozyskania klientów,
  • analiza strony internetowej pod kątem UX, SEO, e-marketingu,
  • przegląd treści zawartych na stronie,
  • analiza danych i sposób ich wykorzystania.

Uświadamiam firmom potencjał marketingowy, który jest zawarty w social mediach, w szczególności na LinkedIn.

Efektem warsztatów jest opracowanie strategii marki, która uwzględnia cele, oczekiwania oraz pożądany wizerunek. Jestem w pełni nastawiona na Klienta. Moim zadaniem jest moderowanie dyskusji pomiędzy uczestnikami poprzez zadawanie ukierunkowanych pytań, które pomagają zdefiniować potrzeby i finalnie dookreślić plan. W zależności od wielkości firmy, momentu w którym się znajduje, warsztaty strategiczne mogą trwać od kilku godzin do kilku dni.

Warsztaty strategiczne Poznań - zaplanujmy razem rozwój Twojej firmy i zwiększmy kompetencje strategiczne kluczowych pracowników. Zamów warsztaty już teraz!