Szkolenie dla firm z LinkedIn

Szukasz szkolenia czy bardziej zależy Tobie na praktycznych warsztatach z LinkedIn? Chciałbyś nauczyć pracowników, jak wykorzystywać LinkedIn w swojej pracy np. do wyszukiwania kontaktów, budowania wizerunku, szukania pracowników oraz zadbać o własną markę osobistą? Warsztaty przyspieszą korzystanie z LinkedIn w środowisku biznesowym dla wszystkich pracowników bez względu na to, w jakim dziale pracują. Program szkolenia jest dostosowywany do grupy uczestników, to oznacza, że opiera się na realnych przykładach, które dotyczą Twoich pracowników. Dzięki niemu dowiesz się, jak najlepiej wykorzystać Social Selling, o co tak naprawdę chodzi w budowaniu wizerunku pracowników. Zrozumiesz, jak wykorzystywać kontakty na LinkedIn, aby w łatwiejszy sposób komunikować się oraz budować wizerunek marki. Jak budować zaangażowanie pracowników na LinkedIn? Brzmi ciekawie? Zapytaj o cały program takich dedykowanych warsztatów, gwarantuję, że uczestnicy nie będą się nudzić!

Informacje o szkoleniu LinkedIn dla firm

Warsztaty skierowane jest dla małych organizacji, jak i dużych korporacji. Program zazwyczaj dopasowywany jest po ustaleniach, czego Twoja firma konkretnie potrzebuje. Bardzo mi na tym zależy, aby każdy z uczestników wyszedł z nich z wiedzą, którą wykorzysta. Poszczególne moduły wyjaśniają, jak najlepiej wykorzystać LinkedIn w firmie przez zaangażowanie pracowników oraz jak prowadzić spójne działania na LinkedIn. Wyjaśniam, na czym polega Employee Advocacy, dlaczego aktywny zespół bardziej wspiera budowanie wizerunku firmy niż wyłącznie korzystanie ze strony firmowej. Pomagam ułożyć cały plan wdrożenia w firmie, szkolę pracowników działu HR, działu sprzedaży, działu marketingu oraz osoby zarządzające firmą.

Czy to szkolenie jest dla Ciebie?

Warsztaty zostały zaprojektowane dla tych, którzy chcą nauczyć się korzystać z LinkedIn do promowania swojego profilu firmowego oraz osobistych celów np. rozbudowywania sieci kontaktów, oraz pozyskiwania klientów. Cała zdobyta wiedza ma być wykorzystywana w codziennej pracy.  Szczególnie dla zespołów sprzedaży, marketingu, działów HR, gdzie uczestnikami są handlowcy, specjaliści marketingu, specjaliści działów personalnych, ale także kadra zarządzająca.

Jak wygląda przygotowanie do warsztatów?

Przygotowanie do warsztatów to bardzo ważny etap. Jak to wygląda w praktyce? Rozmowa o potrzebach i celach. Kolejny krok to ankieta, gdzie wprost pytam uczestników o ich wymogi związane z takim warsztatem. Program ma dotyczyć Was! Dlatego spory nacisk kładę, aby wcześniej zapoznać się z obszarem działań Twojej firmy. Często przed warsztatami organizuję spotkanie omawiające wszelkie korzyści z działań Social Selling. Warsztaty, które prowadzę, składają się z poszczególnych modułów tematycznych, opierają się na przykładach z Twojej branży, często angażuję uczestników w wykonywanie różnych ćwiczeń na LinkedIn.

Zawartość szkolenia:

Moduł 1 – Podstawy LinkedIn, Social Selling oraz Employee Advocacy – omówienie pojęć, na czym to wszystko polega?

Moduł 2 – Tworzenie indywidualnego profilu, dlaczego profile pracowników odgrywają znacznie, na co zwrócić szczególną uwagę budując działania na LinkedIn?

Moduł 3 — Korzystanie z LinkedIn, jak rozbudowywać sieć kontaktów i podtrzymywać zaangażowanie? Jak swobodnie poruszać się na LinkedIn?

Moduł 4 — Profil firmowy. Mierzenie sukcesu i najlepsze praktyki. Wyznaczenie KPI dla zespołu. Narzędzia, które mogą być pomocne w działaniach na LinkedIn.

Dowiesz się:

  • Jak zaangażować pracowników. Na czym polega wytypowanie ambasadorów na LinkedIn.
  • Jakie wybrać najbardziej odpowiednie konto LinkedIn. Czy na pewno LinkedIn Premium się opłaca?
  • Jak używać słów kluczowych, aby Twoje umiejętności/usługi zostały zauważone
  • Jak publikować treści na LinkedIn, stworzyć spójną komunikację i ułatwić publikowanie postów pracownikom.
  • Jaki mierzyć działania na LinkedIn, jakie efekty ma to przynosić?

Jakie efekty osiągniesz dzięki uczestniczeniu w szkoleniu?

Pracownicy otrzymają kompletną wiedzę, stworzymy cele, plan wdrożenia wraz z planem codziennych czynności. Będziesz wiedzieć, jak działa LinkedIn w całości od A do Z. Jak swobodnie poruszać się po tym serwisie. Jakie są dobre praktyki w budowaniu strategii. Jak wyszukiwać i zapraszać potencjalne kontakty.

Korzyści ze szkolenia?

Każdy, kto kończy moje warsztaty, ma wiedzę, jakie podejmować kroki w swojej pracy związku z LinkedIn, ile czasu poświęcać zadaniom, które działania się sprawdzają, a czego lepiej na LinkedIn nie robić. Praktyczne ćwiczenia oraz przykłady wyeliminowują obawy pracowników. Wyjaśniam i omawiam plan wdrożenia w firmie, tak aby wszyscy wiedzieli, od czego zależy sukces efektywnego wdrożenia Social Selling i Employee Advocacy. Warsztaty zdecydowanie skracają czas na poszukiwania wiedzy we własnym zakresie.

  • Stałe wsparcie – po szkoleniu każdy z uczestników może zwrócić się z pytaniami dotyczącymi LinkedIn. Bardzo często nagrywam mini video na temat profilu lub wysyłam nagrane odpowiedzi na zadawane.
  • Materiały – przekazuję wiele materiałów, do których można zajrzeć w każdym dogodnym momencie. Lubię dzielić się swoją wiedzą oraz chcę mieć pewność, że pracownicy mogą uczyć się wtedy, kiedy sami o tym również zdecydują.
  • Spotkania przypominające – uważam, że najlepszym sposobem jest własna praktyka, dlatego 3 lub 4 tygodnie po warsztatach proponuję ponowne spotkanie, gdzie pracownicy przedstawiają swoje sytuacje związane z LinkedIn.

Zdecyduj się na współpracę ze mną!

Gwarantuję poczucie humoru, miłą atmosferę oraz pełen pakiet wiedzy.

Napisz do mnie, zapytaj o możliwości współpracy!