Sales Navigator - szkolenie

Szkolenie jest dla osób, które chcą dowiedzieć się, jak korzystać z zaawansowanych funkcji LinkedIn, w celu wyszukiwania firm, klientów, a nawet przyszłych pracowników. LinkedIn to jedno z najpotężniejszych narzędzi, które ułatwia sprzedawcom znajdowanie klientów. Używając Sales Navigator wyszukiwanie kontaktów będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek myślałeś. LinkedIn Premium to nie to samo, co SN. Nauczę Cię, jak prawidłowo używać tego narzędzia oraz wyjaśnię, jego przewagi nad pozostałymi pakietami, aby pozyskiwać leady sprzedażowe.

Czy to szkolenie jest dla Ciebie?

Sales Navigator pomaga firmom i zespołom handlowym jeszcze lepiej sprzedawać, ale wiele osób nie wie, jak korzystać ze wszystkich funkcji, które się tam kryją. Szkolenie pomoże sprzedawcom i właścicielom firm, zrozumieć, jak korzystać ze wszystkich dostępnych opcji, wskazówek i filtrów w celu docierania do właściwych osób oraz firm. Poznasz zasady budowania list klientów, wysyłanie skutecznych wiadomości InMail, do czego służą smart linki i wiele, wiele więcej. Budowanie zaufania odbywa się przez stały kontakt z Twoimi odbiorcami, a Sales Navigator pozwala na budowanie zacieśnionych relacji.

Co powinni potrafić uczestnicy?

Uczestnicy powinni mieć podstawową wiedzę na temat LinkedIn (a nawet lepiej wcześniej wziąć udział w innym dedykowanym szkoleniu z LinkedIn, które znajduje się w mojej ofercie). Warto mieć dostęp do Sales Navigator lub skorzystać z darmowego okresu próbnego. Każda osoba, może otrzymać fakturę za korzystanie z tej płatnej opcji LinkedIn, wystarczy podać NIP w ustawieniach. Jeśli zaś nie masz wiedzy o podstawach LinkedIn i Social Selling, nie martw się wprowadzę Ciebie i zyskasz dodatkową wiedzę!

Zawartość szkolenia:

Moduł 1 – Dlaczego warto znać nowe metody prospectingowe? Do czego służy Sales Navigator?
Moduł 2 – Omówienie opcji LinkedIn
Moduł 3 – Wyszukiwanie kontaktów i firm
Moduł 4 – Jak pisać skuteczne InMaile – przykłady

Dowiesz się:

  • Jakie są różnice między Sales Navigator a LinkedIn?
  • Jakie są podstawowe ustawienia?
  • Jakie są zaawansowane wyszukiwanie klientów?
  • Jak analizować wyniki dotyczące profili firmowych?
  • Jak zapisywać i tworzyć listy kontaktów oraz firm?
  • Jakie są zaawansowane metody wyszukiwania klientów?
  • Jak tworzyć listy potencjalnych klientów?
  • Jak pisać InMaile? – Dobre praktyki
  • Jakie zoptymalizować swoją pracę w sprzedaży dzięki Sales Navigator?

Jakie efekty osiągniesz dzięki uczestniczeniu w szkoleniu?

Będziesz wiedzieć, jak korzystać na co dzień z Sales Navigator. Jak można ułatwić sobie proces docierania do klientów i budować zaangażowanie. Jeśli pracujesz w rekrutacji, poznasz sposoby docierania do potencjalnych kandydatów, bez konieczności wykupowania LinkedIn Recruiter Lite.

Korzyści ze szkolenia?

Pozyskasz aktualną wiedzę na temat prospectingu, nowoczesny sprzedawca powinien znać wszelkie możliwości wyszukiwania klientów. Zaoszczędzisz czas na szukanie klientów w różnych miejscach. Będziesz wiedział jak zintegrować SN z innymi narzędziami w firmie oraz jak to działa z CRM. Jako nieliczny trener w Polsce przeprowadzam bardzo profesjonalne warsztaty z tego narzędzia.

Podczas interaktywnych warsztatów bazuję na przykładach, to uczestnicy pod moim okiem starają się wyszukiwać kontakty oraz firmy, które najbardziej ich interesują. Omawiamy wiadomości InMail czy też pokazuję przykłady, które mogą zainspirować do napisania własnych tego typu wiadomości.

Program warsztatów zawsze jest dopasowany do wiedzy uczestników. Nie tylko omawiam podstawową wersję, ale także zaawansowaną wersję Sales Navigator Team, pokazując, jak można zaplanować pracę całego zespołu sprzedawców. Często omawiam KPI, które admin projektu może wyznaczyć i monitorować.

Rozumiem, że dla wielu pracowników jest to na początku trudne, nieznane narzędzie, które wymaga ćwiczeń, dlatego cierpliwie wyjaśniam i odpowiadam na wszelkie pytania.

Stałe wsparcie – po szkoleniu każdy z uczestników może zwrócić się z pytaniami dotyczących SN.

Materiały – prezentacja, przykłady InMaili i wiele więcej, każdy uczestnik otrzymuje ode mnie gratis.

Lata praktyki oraz wiedza z Social Selling sprawia, że Sales Navigator to mój konik. Stałe dbam o swój rozwój, wciąż szukam nowinek związanych z tym tematem, uczestniczę w webinarach organizowanych dla specjalistów LinkedIn, mam stały dostęp i należę do LinkedIn Community. Możesz być pewien, że skorzystasz z wiedzy od praktyka!

Zależy Tobie, aby warsztaty dotyczyły Twojej grupy docelowej? Chciałbyś poćwiczyć na żywo pod okiem specjalisty? Zapytaj mnie o warsztaty z Sales Navigator dla swojego zespołu. Przekonasz się, że to inwestycja, która zwróci się Tobie z nawiązką.