Szkolenia z LinkedIn

Marketing i sprzedaż w dotychczasowej, tradycyjnej formie to dziś za mało, by zwiększać efektywność i przychody firmy. Świat zdecydowanie przyspiesza, digitalizuje się, a nowoczesne narzędzia wspierają dotychczasowe metody działania. LinkedIn to jedna z dróg, która pomoże Twojej organizacji przenieść działania na wyższy poziom. Jestem praktykiem i pomogłam wdrożyć programy Social Selling i Employee Advocacy, firmom z różnych branż.

Korzyści ze szkolenia dla firm B2B

LinkedIn będzie zintegrowany z ogólną strategią rozwoju biznesu i marketingu

W firmie pracownicy będą mieć szersze zrozumienie wobec wartości z wykorzystania
LinkedIn

Zespół będzie wiedzieć, jak budować sieci kontaktów biznesowych

Pracownicy i zarządzający będą mieć większą świadomość z konsekwentnego budowania
marki

Generowanie potencjalnych leadów sprzedażowych stanie się coraz bardziej skuteczne

Szkolenia dla firm

Czy wiesz, że:

 • według danych Accentrure 61% transakcji zaczyna się w Internecie, a to znaczy, że klienci zanim skontaktują się z przedstawicielem handlowym firmy, sami sprawdzają informacje na temat produktów czy usług, które chcą kupić,
 • według raportu LinkedIn 90% najlepiej sprzedających handlowców wykorzystuje do codziennej pracy social selling, czyli sprzedaż przez social media,
 • w danych LinkedIn czytamy również, że 75% nabywców B2B i kadry kierowniczej z poziomu C-level, korzysta z mediów społecznościowych przy podejmowaniu decyzji o zakupie.

Podczas moich szkoleń pomagam firmom zrozumieć i wykorzystać LinkedIn do szybszego osiągania celów biznesowych. Szkolę zespoły handlowe, marketingowe i HR-owe, pokazując jak Social Selling oraz Employee Advocacy może im pomóc w realizacji zadań.

Krok po kroku wyjaśniam jak:

 • zbudować profesjonalny profil na LinkedIn,
 • stworzyć sieć pełną swoich klientów docelowych,
 • wyszukiwać decydentów,
 • prowadzić eksperckie działania na profilu firmowym,
 • działy sprzedaży, marketingu i komunikacji oraz HR, mogą wykorzystywać social media i do realizacji swoich zadań,
 • zintegrować działania na LinkedIn z innymi kanałami komunikacji firmy,
 • skutecznie wdrożyć program Social Selling oraz Employee Advocacy w organizacji, by wspierał osiąganie celów biznesowych.

Dodatkowo wskazuję kierunki dalszego prowadzenia działań po zakończeniu szkolenia oraz pozostaję w kontakcie, służąc pomocą i wspierając pracowników jak i lidera projektu.

Szkolenia z Sales Navigator

LinkedIn jest świetnym miejscem do wyszukiwania klientów i budowania z nimi relacji. Sprzedaż w social media to proces. Można go jednak przyspieszyć i wyskalować w działach handlowych firm wykorzystując do tego narzędzie Sales Navigator. Chcesz wiedzieć jak to zrobić? Zapraszam na moje szkolenie.

Pokaże Twoim handlowcom  strategie, które pozwolą szukać klientów nie pojedynczymi strzałami jak snajper, ale grupami jak cała armia.

Co będziesz wiedzieć po warsztatach z Sales Navigator?

 • Jak korzystać ze wszystkich funkcji, które oferuje Sales Navigator w celu rozwoju biznesu i generowania potencjalnych klientów.
 • Jak dostosować wyszukiwanie i zastosować filtry, aby uzyskać najlepsze wyniki w przeszukiwaniu kontaktów oraz firm.
 • Będziesz mógł używać Sales Navigator sprzedaży do bardziej dokładnego prospectingu.
 • Będziesz mógł wyszukiwać i znajdować idealnych potencjalnych klientów za pomocą LinkedIn Sales Navigator oraz jak łączyć to z bezpłatnym kontem LinkedIn.
 • Tworzyć listy i zarządzać nimi, aby pogrupować potencjalnych klientów tak, jak najbardziej Ci odpowiada
 • Jak pisać InMail – przykłady różnych wiadomości

Szkolenia Social Selling i Employee Advocacy

Ludzie bardziej wierzą ludziom niż markom, dlatego chętniej nawiążą kontakt z konkretną osobą – panem Michałem – niż z bezosobową firmą. Według (Social Media Today 2014) treści udostępniane przez pracowników otrzymują 8-krotnie większe zaangażowanie niż treści udostępniane przez strony firmowe. Zatem wyobraź sobie, że zamiast komunikować z jednego profilu firmowego, możesz zmultiplikować swój przekaz i nadać mu bardziej ludzki charakter. Twoi pracownicy są Twoją siłą na LinkedIn, a ich sieci mogą działać na poszerzenie zasięgu Twojego komunikacji firmowej.

Social Selling

To wszystkie działania w mediach społecznościowych, mające na celu: stworzenie silnej marki, nawiązanie i utrzymanie wartościowych kontaktów z klientami i prospektami, dodanie wartości i ekspertyzy. Wszystko po to, aby pozytywnie wpłynąć na proces zakupowy (potencjalnych) klientów oraz wzmocnić istniejące relacje.

W jaki sposób Twoi pracownicy korzystają z LinkedIn?  Jak prezentują się Twoi handlowcy? Czy posty, które umieszczacie są wystarczająco jasne i przekonujące dla Twojej grupy docelowej? W jaki sposób nawiązujecie kontakty ze swoją grupą docelową? Wszystko to możesz osiągnąć dzięki LinkedIn. Podczas warsztatów z Social Selling nie tylko uczę jak zbudować profil skierowany do grupy docelowej, ale również jak rozbudowywać sieć kontaktów, pisać treści, które mogą być ogniwem zapalnym do budowania renomy Twoich pracowników oraz całej firmy.

Employee Advocacy

Employee Advocacy, tłumacząc na język polski, to „rzecznictwo pracowników”, czyli po prostu promocja organizacji przez zatrudnione w niej osoby. Udowodniono, że oprócz budowania świadomości marki czy poprawy kultury firmy Employee Advocacy ma znaczący wpływ na przychody przedsiębiorstwa. Tworzenie zrównoważonego programu zachęcającego pracowników do dzielenia się wartościami i komunikatami marki w sposób organiczny powinno stanowić jeden z elementów Twojej strategii marketingowo-sprzedażowej.

Wychodząc ze szkolenia dowiesz się:

 • jak zaangażować pracowników w działania na LinkedIn
 • jak prowadzić działania na LinkedIn? Od czego zacząć
 • jakie działania mogą prowadzić pracownicy i Twoja firma na LinkedIn
 • o przykładach firm, które mają wdrożoną strategię Employee Advocacy
 • jak stworzyć profil dobrego pracodawcy
 • jakie używać narzędzia na LinkedIn, aby ułatwić sobie pracę
 • dlaczego ważne jest zaangażowanie osób decyzyjnych
 • o zasadach dobrej polityki mediów społecznościowych
 • jak mierzyć skuteczność prowadzonych działań

Sesje inspiracyjne

Czy Social Sellling ma sens? Czy prowadzenie działań na LinkedIn to nie zabawa? Co trzeba zrobić by pozyskać klientów poprzez LinkedIn? I czy to w ogóle możliwe? Co mam zrobić, by zmotywować pracowników do działania na LinkedIn?
Na te i inne pytania odpowiadam na krótkim szkoleniu motywacyjnym.
Swoje działania dopasowuję do grupy docelowej, jej wymogów oraz celów.
Działam na konkretnych przykładach i pokazuje jak znaleźć konkretnego klienta z danej branży, jak nawiązać kontakt oraz jak prowadzić i wykorzystać działania w social mediach.
nie ma rzeczy, której nie wiem i LinkedIn, możesz zadać mi każde pytanie.

Jak skutecznie prowadzić działania marketingowe na LinkedIn?

Szkolenie dla działu marketingu
Na swoim szkoleniu pokazuję jak skupić uwagę swojej grupy docelowej, budować interesujące treści, które przynosi efekty w postaci zwiększonej świadomości marki, nawiązywania relacji z odbiorcami oraz leadów.
Szkolenie w formie warsztatów zawierające przykłady z Twojej branży pomoże Ci stworzyć, zoptymalizować i rozszerzyć działania na portalach społecznościowych.

Czego dowiesz się podczas szkolenia?

 • jak zbudować lub zoptymalizować stronę firmy na LinkedIn
 • czego brakuje w twoich działaniach
 • jakie formaty są skuteczne w prowadzeniu profilu firmowego
 • jak skutecznie powiększać bazę followersów
 • o czym pisać na stronie firmowej
 • gdzie szukać inspiracji
 • jak algorytm może Ci pomóc w osiąganiu większych zasięgów
 • jak pracownicy mogą wesprzeć prowadzenie działań marketingowych na LinkedIn

Teraz czas na Twój krok!

Chcesz rozpocząć współpracę ze mną? Zapraszam do kontaktu

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Zastanawiasz się czy Twoja firma powinna pojawić się w social mediach? A jeśli Twoi klienci już są na LinkedIn, to czy Ty możesz sobie pozwolić, by Cię tam nie było? A może działania prowadzi konkurencja? Wyróżnij się! Na LinkedIn można angażować pracowników z różnych działów. Jakie korzyści mogą mieć poszczególne zespoły?

marketing – budowanie pozytywnego wizerunku, prowadzenie działań marketingowych przy niskim budżecie

sprzedaż – możliwość generowania potencjalnych szans sprzedażowych

hr – budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy, wpływ na przyciąganie nowych „talentów” oraz angażowanie obecnych pracowników

Portale społecznościowe są sieciami połączeń pomiędzy osobami, dopiero w miarę ich rozwoju pojawiła się możliwość zakładania stron firmowych i prowadzenia działań przez organizacje. To oznacza, że platformy zawsze będą promowały bardziej działania personalne. Jak to wykorzystać do rozwoju firmy? Przygotować strategię działań na profilu firmy i wesprzeć ją działaniami zespołów. Zaproszenie pracowników do budowania swojego eksperckiego wizerunku na LinkedIn, może wpływać na budowę rozpoznawalności marki firmy, jej Employer Branding oraz szerszy zasięg produktów. Zbudowanie profesjonalnego programu Employee Advocacy przekłada się na realny wzrost sprzedaży.

Zarówno firmy oferujące swoje usługi w sektorze B2B jak i B2C, mogą wykorzystać technikę Social Selling, czyli prowadzenia działań sprzedażowych przez media społecznościowe, a szczególnie przez LinkedIn.

Na moim szkoleniu uczę jak dotrzeć do osób decyzyjnych, jak tworzyć interesujące ich treści oraz prowadzić inne działania, mające za zadanie doprowadzenie do sprzedaży. Wystarczy darmowe konto na LinkedIn. Wyjaśniam, że działania na LinkedIn dotyczą 4 filarów, to budowanie profesjonalnego wizerunku, tworzenie treści, budowanie zaangażowania oraz mierzenie i monitorowanie wyników.

Szkolenie z LinkedIn jest dla każdej firmy, która chce dołączyć kanał mediów społecznościowych do prowadzonych przez siebie działań. Ten serwis pomoże Ci wesprzeć skuteczność działu sprzedaży, marketingu, ale również HR.
To nie jest jedyny i wystarczający sposób. To kolejny element, który powinien się znaleźć w Twojej strategii, by firma nie odstawała od konkurencji.
Podpowiem Ci jak zrobić to skutecznie i nie tracić czasu na błędy, które popełniło wiele firm.

W zależności od wybranej formuły mogę skompilować tematy i przedstawić je na jednym szkoleniu lub podzielić je na kilka etapów, dając czas uczestnikom na wprowadzenie zmian po każdej sesji oraz sprawdzenie efektów.
Różnego rodzaju rozwiązania sprawdzają się w zależności od grupy uczestników: czy są w stanie poświecić cały 1-2 dni, czy potrzebują mieć również czas na pracę w danym dniu.
Jestem elastyczna i dopasowuję się do potrzeb klientów. Moje warsztaty zawsze opierają się na przykładach z grupy docelowej klienta. Po warsztatach udzielam merytorycznego wsparcia i umawiam się na konsultację pomagające wdrożyć Social Selling i Employee Advocacy krok po kroku.

Sales Navigator to płatne narzędzie przygotowane dla profesjonalistów sprzedaży na LinkedIn, które pozwala na szybszą i bardziej efektywne wyszukiwania  potencjalnych klientów i osób decyzyjnych, poprzez korzystanie z zaawansowanych opcji i filtrów.

Sales Navigator występują w 3 wersjach Professional, Team i Enterprise.
Polecam wersję Professional dla pojedynczych osób, opcję Team dla zespołów ,gdyż można jeszcze łatwiej monitorować prowadzone działania oraz zintegrować z CRM. Enterprise to prowadzenieaawansowanych działań dla dużych organizacji.

Swoje szkolenia prowadzę zarówno w formie zdalnej jak i na żywo.
Chwilowo z powodu covid19 i wprowadzonych obostrzeń możliwe są jedynie sesje  zdalne.

Napiszcie do mnie, a ustalimy Wasze cele i potrzeby, zakres szkolenia, liczbę uczestników i termin. Przed szkoleniem zawsze przeprowadzam audyt i wysyłam anonimową ankietę, aby zbadać potrzeby poszczególnych uczestników warsztatu.