Szkolenia

Prowadzę indywidualne warsztaty szkoleniowe, konsultacje, a także szkolenia LinkedIn, które pomagają firmom usługowym i firmom B2B lepiej wykorzystać LinkedIn.

Korzyści ze szkolenia dla firm B2B

LinkedIn będzie zintegrowany z ogólną strategią rozwoju biznesu i marketingu

W firmie pracownicy będą mieć szersze zrozumienie wobec wartości z wykorzystania
LinkedIn

Zespół będzie wiedzieć, jak budować sieci kontaktów biznesowych

Pracownicy i zarządzający będą mieć większą świadomość z konsekwentnego budowania
marki

Generowanie potencjalnych leadów sprzedażowych stanie się coraz bardziej skuteczne

Jak działam?

Przystępując do pracy z konkretną firmą, czy też grupą zawsze analizuję jej potrzeby. Zadaje wstępne pytania, aby moje szkolenie jak najlepiej spełniało wymogi wszystkich uczestników. Dokładam wszelkiej staranności, aby tematyka szkolenia była ciekawa, pobudzała do działania i aby uczestnicy w praktyce mogli wykorzystać zdobytą wiedzę. Dostosowuję tematykę szkolenia do konkretnych potrzeb pracowników, koncertuję się na tym, czego potrzebujesz w danym momencie w zakresie tematyki LinkedIn.

Warsztaty szkoleniowe LinkedIn, które przeprowadzam opierają się na przykładach i praktycznych ćwiczeniach. Nie tylko wyjaśniam funkcje portalu, ale pracujemy “na żywo” na LinkedIn, aby od razu przejść do działania. Przeprowadzam również działania kontrolne, aby sprawdzić, czego uczestnicy się nauczyli.

Jaką wiedzę zyskasz dzięki szkoleniu LinkedIn?

W zależności od Twoich potrzeb, Ty lub Twoi współpracownicy nauczą się:

• Budowanie profesjonalnego wizerunku na LinkedIn
• Używania strony firmowej na LinkedIn do przekierowywania na swoją stronę internetową
• Budowania sieci swoich klientów docelowych i znajdowaniu decydentów
• Zintegrowania LinkedIn z innymi kanałami marketingowymi i sprzedażowymi
• Wdrożenia social sellingu i wykorzystywaniu LinkedIn do codziennych zadań

Formy szkoleń

Szkolenia zamknięte dla firm

Prowadzę szkolenia zamknięte z LinkedIn i Sales Navigatora. Współpracuję głównie z działami handlowymi i marketingowymi. Wskazuję, jakie korzyści niesie portal LinkedIn dzięki wdrożeniu działań social sellingowych oraz budowaniu marki osobistej. Wyjaśniam krok po kroku jak zbudować profesjonalny profil. Podpowiadam, jak znajdować kluczowych klientów oraz wiele, wiele więcej. Śledzę wciąż zmiany i nowości, które pojawiają się na LinkedIn.

Wyjaśniam sprzedawcom, marketerom jakie korzyści daje wprowadzenie social sellingu. Uzmysławiam, że metody docierania do klientów można ze sobą łączyć na kilka sposobów.

Szkolenia otwarte

Organizuję szkolenia dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić, dlaczego warto „być” na LinkedIn. Podobnie, jak na szkoleniach zamkniętych, szczegółowo wyjaśniam funkcje tego portalu. Przed każdym szkoleniem wysyłam anonimową ankietę do uczestników, aby dokładnie zbadać potrzeby i oczekiwania wobec szkolenia. Zachęcam do poczytania rekomendacji od kursantów.