DORADZTWO MARKETINGOWE

Wspieram firmy z sektora B2B
w prowadzeniu działań marketingowych z wykorzystaniem LinkedIn i Sales Navigator

Planuję i wdrażam działania marketingowe, które są wsparciem dla działań sprzedażowych, przez budowanie świadomości na temat marki i pomagają pozyskiwać potencjalnych klientów.

MARKETING PRZEMYSŁOWY

Działasz w branży przemysłowej i potrzebujesz wsparcia w marketingu? Uważasz, że Twój marketing potrzebuje zmian? Przeprowadzam konsultacje, audyty, wspieram i przygotowuje strategie marketingowe i contentowe oraz pomagam poukładać procesy marketingowe w działaniach firmy. Szkolę pracowników z wiedzy o marketingu. Zapytaj, jak mogę Tobie pomóc!

SZKOLENIA Z LINKEDIN

Marketing potrzebuje nowowczesnych narzędzi. Wykorzystuj w marketingu i sprzedaży działania na LinkedIn. Szukasz wiedzy, jak działać na LinkedIn? Nauczę Twój zespół, jak działać skutecznie. Social Selling i edukacja pracowników to moja specjalizacja. Zapytaj o możliwości współpracy.

SZKOLENIA SALES NAVIGATOR

Zaawansowany prospecting na LinkedIn jest możliwy, naucz się korzystać z LinkedIn Sales Navigator. Jak skutecznie wyszukiwać firmy oraz klientów na LinkedIn? Polecam Sales Navigator, który ma wiele przydatnych funkcji, aby łatwiej docierać do klientów. Uczę handlowców wyszukiwania w Sales Navigator. Korzystam z tego pakietu od lat. Ze mną zdobędziesz wiedzę praktyczną, Zaciekawiłam?

BLOG

REFERENCJE
opinie - referencje Poznań
Ponieważ należę do grupy „opornych” i „odpornych” na social media, Agnieszka miała duże wyzwanie w zarażeniu mnie i całego zespołu tym „wirusem”. Co prawda od niedawna jesteśmy „zainfekowani” LinkedIn, ale patrząc na nasze działania myśle, ze jej się skutecznie udało. Wyglada nawet na to, ze to będzie postępować. Jeśli szukasz osoby, która od podstaw wyjaśni na czym polega social selling, zainspiruje do działania, a potem da pozytywnego „kopa” do działania to polecam kontakt z Agnieszką. „Impossible is nothing” i nawet w branży technologicznej, wśród inżynierów można wiele poprawić w kwestii wykorzystania LinkedIn do poszerzania sieci kontaktów biznesowych, budowania relacji, poprawy wizerunku i w końcu do poszerzania grona zadowolonych klientów. Jak to zrobić? Myślę, ze już wiesz kogo zapytać...
ADAM ADAMEK

Sales Team Leader - SECO/WARWICK Group

doradztwo marketingowe Poznań - opinie - referencje
Agnieszkę poznałem na szkoleniu z technik Social Selling oraz zaawansowanego użytkowania platformy LinkedIn. I wiecie co? W życiu jeszcze nie byłem na tak fajnym szkoleniu! Agnieszka jest absolutną profesjonalistką, która z łatwością potrafi przekazywać wiedzę w interesujący sposób. Pewność siebie, luz oraz indywidualne podejście do każdego uczestnika sprawiają, że automatycznie chce się jej słuchać, bo dzielenie się wiedzą jest jej pasją. Nagle okazało się, że jest jeszcze mnóstwo informacji, funkcji i użyteczności, o których nie miałem pojęcia, a moja przygoda z Sales Navigatorem dopiero się rozpoczyna. Jeśli tylko będę mieć sposobność wzięcia udziału w kolejnym szkoleniu prowadzonym przez Agnieszkę uczynię to z prawdziwą przyjemnością.
MACIEJ FEDOROWICZ

Marketing Specialist w Britenet

klient1
Intuicja mnie nie zawiodła, gdy wybierałam szkoleniowca, do wdrożenia w Instytucie programu Employee Advocacy. Agnieszka to profesjonalista w każdym detalu. I rzeczywiście jest tak jak sama o sobie mówi, jeśli idzie o LI to nie ma pytania, na które nie znałaby odpowiedzi. 🙂 Znająca swoją wartość, kompetentna, o wysokich zdolnościach organizacyjnych, komunikatywna, bardzo konkretna i elastyczna, jednocześnie skromna i naturalna. Jestem przekonana, że to dopiero początek współpracy z Agą. Polecam z absolutnym przekonaniem.?
JOANNA ŚWIĄTEK

Kierownik ds. Marketingu i PR w Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ - ILiM

TERAZ CZAS NA TWÓJ KROK

Chcesz rozpocząć współpracę ze mną? Zapraszam do kontaktu.

Prowadzenie marketingu B2B jest wyzwaniem, które wymaga specjalistycznej wiedzy z różnych obszarów. Bez względu na to, czy jesteś handlowcem, ekspertem w branży przemysłowej, specjalistą IT czy właścicielem start-upu, nie musisz znać wszystkich tajników dotarcia do klientów. Jednak z pewnością masz priorytet zdobywania nowych odbiorców i generowania zysków dla Twojej firmy.
Jako ekspert z wieloletnim doświadczeniem praktycznym, oferuję usługi doradztwa marketingowego dla firm z wykorzystaniem LinkedIn i zaawansowanej opcji LinkedIn Sales Navigator. Dzięki mojemu wsparciu, wiele firm i klientów indywidualnych zmieniło swoje działania w pozyskiwaniu klientów. Pozwól, że przedstawię Ci, co robię i jak możesz zyskać na współpracy.

Marketing konsultant – czym się zajmuje?

Marketing to działania, które powinny przynosić efekty, a nie tylko puste słowa. Jednak jeśli Twoje dotychczasowe działania marketingowe są nieopłacalne, chaotyczne, rozproszone lub nieskuteczne, albo po prostu ich brakuje, warto skorzystać z usług specjalisty, który pomoże uporządkować cele i zadania oraz wskaże drogę do sukcesu, rozumianego jako wzrost sprzedaży.

Jako doradca marketingowy:

 • przeanalizuję celowość lub bezcelowość prowadzonych dotychczas działań marketingowych
 • zaproponuję zmiany w strategii z uwzględnieniem zasobów ludzkich i dostępnych narzędzi
 • przekażę informacje na temat kosztów wdrożenia skutecznych rozwiązań oraz perspektywy czasowej
 • wesprę Cię w Twoich planach budowania lepszego wizerunku, większej rozpoznawalności, w docieraniu do klientów

 

Doradztwo social selling dla firm – kiedy warto z niego skorzystać?

Jeżeli Twoje działania w obszarze social sellingu nie przynoszą oczekiwanych efektów, brakuje Ci jasno określonej strategii i celów, nie wiesz, jak prawidłowo wykorzystywać LinkedIn do pozyskiwania klientów, to zgłoś się do mnie. Przeprowadzam szkolenia z LinkedIn z różnych obszarów, a program szkolenia dopasowuję zawsze pod potrzeby Twoich pracowników.

Doradztwo social selling - zakres oferty:

 • analiza obecnej sytuacji: Przeprowadzenie szczegółowej analizy obecnej strategii social sellingu w firmie, ocena istniejących procesów, narzędzi i działań w celu zidentyfikowania obszarów wymagających ulepszeń
 • opracowanie strategii: Opracowanie spersonalizowanej strategii social sellingu, uwzględniającej specyfikę firmy i branży, określenie celów, identyfikację docelowej grupy klientów, oraz wybór odpowiednich kanałów i narzędzi.
 • kształtowanie wizerunku i treści: Pomoc w budowaniu silnego wizerunku osobistego lub firmowego w mediach społecznościowych, tworzenie atrakcyjnych treści dostosowanych do preferencji i potrzeb docelowych klientów.
 • szkolenia i treningi: Przeprowadzenie szkoleń i treningów dla pracowników z zakresu social sellingu, w celu rozwinięcia umiejętności sprzedażowych online, budowania relacji z klientami i skutecznego wykorzystywania narzędzi social sellingowych.
 • monitorowanie i optymalizacja: Ustanowienie systemu monitorowania i analizy działań social sellingowych, w celu mierzenia wyników, identyfikowania obszarów o wysokim potencjale lub wymagających korekt, oraz dostosowywania strategii w oparciu o zebrane dane.

Oczywiście, zakres oferty doradztwa może być dostosowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta, dlatego istotne jest dokładne określenie wymagań przed rozpoczęciem współpracy.

Doradztwo LinkedIn Sales Navigator

Jeśli Twoim celem jest wyszukiwanie i pozyskiwanie kontaktów na LinkedIn, to zachęcam Cię do zapoznania się z bardziej zaawansowanym narzędziem, jakim jest LinkedIn Sales Navigator. LinkedIn Sales Navigator może być niezwykle przydatnym narzędziem dla Twoich handlowców z kilku powodów. Przede wszystkim, umożliwia im precyzyjne wyszukiwanie potencjalnych klientów i budowanie wartościowych relacji z nimi. Dzięki zaawansowanym funkcjom filtrowania i wyszukiwania, handlowcy mogą skoncentrować się na najbardziej obiecujących leadach, co przyspiesza proces pozyskiwania nowych klientów. Ponadto, Sales Navigator dostarcza cennych informacji o firmach i kontaktach, co umożliwia lepsze zrozumienie potrzeb klientów i personalizację podejścia. Dodatkowo, narzędzie oferuje powiadomienia o aktywnościach potencjalnych klientów, dzięki czemu handlowcy mogą reagować w odpowiednim momencie i budować trwałe relacje biznesowe.

 • chcesz usprawnić swój proces na pozyskiwanie klientów?
 • chcesz przygotowywać bardziej celowane komunikaty dla swoich potencjalnych klientów?
 • zapytaj o szkolenia z Sales Navigator i napisz lub zadzwoń do mnie

 

Kto korzysta z moich szkoleń z LinkedIn i doradztwa marketingowego?

Odbiorcami prowadzonych przeze mnie szkoleń są osoby odpowiedzialne za marketing firmy – począwszy od dyrektorów, właścicieli, poprzez osoby pracujące bezpośrednio w działach marketingu i sprzedaży. Wyznaję zasadę, że wszyscy pracownicy przedsiębiorstwa powinni być zaangażowani w sprzedaż, np. przez posiadanie konta na LinkedIn. Uczestnikom spotkań uświadamiam potrzebę zmian, wyposażania kadr w kompetencje strategiczne, wykorzystywania nowoczesnych narzędzi, takich właśnie jak, np. LinkedIn.
Współpracuję z firmami z różnych branż i o różnej skali działalności – od małych po średnie i duże przedsiębiorstwa. Każda, nawet niewielka firma ma szansę zdobyć przewagę konkurencyjną na swoim rynku dzięki zastosowaniu moich wskazówek z zakresu marketingu B2B czy też profesjonalnego działania na LinkedIn.

Wybrane korzyści dla Ciebie lub dla Twojej firmy:

 • zaoszczędzisz czas na wprowadzanie działań marketingowych. Korzystanie z mojego wsparcia może przyczynić się do wzrostu sprzedaży, budowania wartościowych relacji biznesowych i osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym cyfrowym środowisku biznesowym.
 • lepsze wykorzystanie potencjału LinkedIn: Szkolenie pozwala na poznanie zaawansowanych funkcji i możliwości LinkedIn, co umożliwia uczestnikom efektywne korzystanie z platformy do budowania swojej marki osobistej, nawiązywania kontaktów biznesowych i generowania leadów
 • skuteczne poszukiwanie klientów: Szkolenie pomoże uczestnikom w opanowaniu technik wyszukiwania i filtrowania potencjalnych klientów na LinkedIn, co umożliwi im skoncentrowanie się na najbardziej wartościowych leadach i zwiększenie szans na sukces w pozyskiwaniu nowych klientów
 • budowanie wartościowych relacji biznesowych: Uczestnictwo w szkoleniu umożliwi zdobycie wiedzy na temat budowania i utrzymywania wartościowych relacji biznesowych na LinkedIn. Uczestnicy dowiedzą się, jak skutecznie angażować się w dyskusje, udostępniać wartościowe treści i budować zaufanie, co przyczyni się do długoterminowego sukcesu w sprzedaży.
 • zrozumienie narzędzia Sales Navigator: Szkolenie pozwoli uczestnikom na lepsze zrozumienie i wykorzystanie Sales Navigatora – narzędzia dedykowanego dla profesjonalistów sprzedaży na LinkedIn. Poznanie zaawansowanych funkcji Sales Navigatora umożliwi uczestnikom skuteczne wyszukiwanie potencjalnych klientów, śledzenie aktywności i budowanie relacji biznesowych
 • optymalizacja procesów sprzedażowych: Szkolenie z LinkedIn i Sales Navigator pomoże uczestnikom w optymalizacji procesów sprzedażowych poprzez wykorzystanie zaawansowanych narzędzi i strategii, co przekłada się na zwiększenie efektywności, skrócenie cyklu sprzedaży i zwiększenie konwersji

 

Jak wygląda przebieg współpracy z zakresu LinkedIn lub marketingu B2B?

 • napisz do mnie lub zadzwoń i przedstaw pokrótce tematy, które chcesz wspólnie przeanalizować oraz swoje oczekiwania
 • odpowiedz możliwie jak najbardziej szczegółowo na pytania, które Ci zadam
 • daj mi kilka dni na opracowanie strategii oraz przedstawienie najbardziej efektywnych rozwiązań
 • uzgadniamy wszelkie szczegóły (zakres, termin, kanał komunikacji, czas trwania współpracy)
 • nasza współpraca może mieć charakter jednorazowy, zorientowany na rozwiązanie konkretnych problemów bądź długoterminowy

 

Ile kosztuje szkolenie z LinkedIn lub konsultacje marketingowe?

Wycena współpracy jest dokonywana w oparciu o wspólnie uzgodniony zakres. Istnieje możliwość rozliczania godzinowego bądź za wykonanie określonych działań. Jeżeli nie wiesz, czego dokładnie potrzebujesz i w jakich obszarach potrzebujesz konsultacji, skontaktuj się ze mną, by skorzystać z darmowej porady. W cenie doradztwa otrzymujesz nie tylko konsultacje, ale również wsparcie i opiekę po nich.

Współpraca z Agnieszką Wnuk, dlaczego warto?

Łączę tradycyjne metody sprzedaży z nowymi, cyfrowymi i nowoczesnymi narzędziami, takimi jak LinkedIn oraz Sales Navigator. Staram wspierać się przedstawicieli handlowych w generowaniu większych przychodów i prowadzeniu efektywnych kontaktów sprzedażowych. Wskazuję na dobre praktyki w budowaniu treści, a moje doświadczenie zawodowe z wymagającymi branżami, pracą z inżynierami jest dodatkowym, mocnym atutem. Daję proste, ale skuteczne porady, jak wykreować swój wizerunek.